تو هم یه عطر کوچیک لازم داری! خرید عطرهای کوچیک با تخفیف ویژه!
از اینجا
۰ثانیه
:
۰دقیقه
:
۰ساعت
:
۰روز
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط ارسال فوری
مرتب سازی بر اساس :
پر فروشترین
تعداد نمایش :
۴۸

اینداس

فیلترهای اعمال شده
پاک کردن فیلتر
  • اینداس
دسته بندی نتایج
برند
تعداد اقلام
کشور مبدا برند

برند Indas یک برند اسپانیایی معتبر است که در سال 1950 فعالیت خود را آغاز نمود. این برند یکی از نخستین برند های شناخته شده در زمینه طراحی، تولید و عرضه محصولات بهداشتی محسوب می شود. برند اینداس طیف کاملی از محصولات متناسب با نیاز و سلایق مشتریان مختلف در سراسر جهان را تولید می کند که کاربردی نیز هستند. همچنین برند اینداس جهت تولید پوشینه ی یکبار مصرف بی اختیاری، اهداف تکنولوژیکی مانند تولید محصولات سبک تر را در نظر گرفته است.


برند اینداس معیارهای مهمی مانند جنسیت، سن، شدت بی اختیاری، میزان تحرک و فعالیت اجتماعی در افراد مختلف را در نظر گرفته و متناسب با آن محصولات متنوعی را تولید می نماید. این برند توانسته است انواع مختلف محصولات و تجهیزات بهداشتی خود را به جای جای جهان صادر کند.

محصولات برند Indas


همان طور که گفتیم همه محصولات برند اینداس بعد از نیاز سنجی های انجام شده تولید شده اند و برای همه مصرف کنندگان در جامعه مناسب هستند و کارایی لازم را دارند. کمپانی اینداس جدیدترین و بهترین فرمولاسیون را با تجهیزات و فناوری نوبن ترکیب کرده است تا محصولات بهداشتی متنوع و مناسبی را تولید نماید. محصولات برند اینداس دارای رتبه بالایی از نظر کیفیت و مرغوبیت هستند و به همین دلیل محبوبیت زیادی نیز دارند.
یکی از محصولات برند اینداس که بعد از نیازسنجی جامعه تولید شد، پوشک های بزرگسال بود. این پوشک ها برای ارتقای بهداشت و کمک به سالمندان طراحی و تولید شد. اندازه پوشک های اینداس کوچک، متوسط و بزرگ بوده و دارای بسته بندی های مختلف و تعداد مختلف است. برای خرید انواع محصولات برند اینداس کافیست بعد از اطلاع از قیمت محصولات برند Indas در هیمن صفحه اقدام به خرید نمایید.