یه خرید اردیبهشتی از بهشت تخفیف‌های ریحا!
از اینجا
۰ثانیه
:
۰دقیقه
:
۰ساعت
:
۰روز
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط ارسال فوری
مرتب سازی بر اساس :
پر فروشترین
تعداد نمایش :
۴۸

سیمونه آندرئولی

فیلترهای اعمال شده
پاک کردن فیلتر
  • سیمونه آندرئولی
دسته بندی نتایج
برند
قیمت (تومان)
0
0
27552000
27552000
از۰
تا۲۷,۵۵۲,۰۰۰
سال ساخت
آکورد
آبزی
آروماتیک
ادویه‌ای پر حرارت
بالسامیک
پودری
چوبی
دودی
شیرین
کارامل
کهربا
گل‌ها
گیاهان سبز
مرکباتی
میوه‌ای
نارگیل
جنسیت
زنانه مردانه
حجم عطر
سمپل
کمتر از 100میل
دستریز عطر
رنگ
طبع رایحه
خنک
گرم
طعم رایحه
تلخ
شیرین
عطار
غلظت عطر
ادو پرفیوم
کشور مبدا برند
گروه بویایی
نـت

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که بویی را استشمام کنید و یک خاطره یا یک مکان در ذهنتان یادآوری شود و بنشینید و به آن فکر کنید و احساساتتان را راجع‌به آن بروز دهید؟ برند Simone Andreoli دقیقا همین کار را انجام می‌دهد. عطر ادکلن‌های منحصر به فرد این برند شما را به دل تاریخ و مسافت‌های دور می‌برد. با استشمام هر کدام از رایحه‌‌های این برند، می‌توانید واقعه‌ای خاص را تصور کنید و خود را در سرزمین‌های دور مجسم کنید.


تاریخچه‌ی برند Simone Andreoli
برند عطرسازیِ سیمونه آندرئولی با اصالتی ایتالیایی، توسط آقای سیمونه آندرئولی تاسیس شد. مدیریت این برند ایتالیایی نیز بر عهده‌ی آقای سیمونه آندرئولی است. جذابیت این برند عطرسازی به این است که ترکیبات بویاییِ آن، با خاطره‌هایی از سرزمین‌های دور ارائه شده‌اند. تفکراتی که جناب آندرئولی در مورد سفرهایش ارائه می‌کرد، در واقع ایده‌ی اصلیِ طراحی این برند است. آقای آندرئولی با ادغام کردن رایحه‌های ایتالیایی و الهام گرفته شده از نقاط مختلف جهان، عطرهایش را به بازار روانه کرد و یک روش جدید را در صنعت عطرسازی پیاده کرد.


برند Simone Andreoli به دلیل دربرداشتن رایحه‌های بسیار زیاد و مختلف که هر کدام از آنها دارای یک احساس و یک خاطره‌ی خاص هستند، لقبِ دفتر خاطرات بویایی Dario Olfactivo را به خود اختصاص داد. اولین محصول برند Simone Andreoli در سال 2011 و آخرین محصول آن در ماهِ مهِ سالِ 2020 به بارپزار عرضه شد.


عطر ادکلن‌های سیمونه آندرئولی کاموفلیج و سیمونه آندرئولی سنتوزا، اولین عطرهایی بودند که آندرئولی آنها را به ثبت رسانید. الهام بخشِ جدیدترین عطر ادکلن سیمونه آندرئولی در کوبا بود. جایی که سیمون بدون انجام دادن هیچ کاری، اوقات فراغتش را در آنجا می‌گذراند و از شن‌های سفید، سواحل کارائیب، رایحه‌ی نارگیلِ خامه‌ای و وانیل نهایت لذت را احساس می‌کرد.


عطر ادکلن خاص اوقات فراغت در بهشت Leisure in Paradise
نسیم کارائیب در سواحل کوبا، به همراه رایحه‌ی گرمِ خورشید و میوه‌های خوشمزه‌ی آبدار با نت‌های پاپایا، وانیل، نارگیل و کارائیب، رایحه‌ی دل‌انگیز این عطر را شروع می‌کنند. پس از مدتی، نت‌های میوه‌ای شروع به فعالیت می‌کنند، با استشمام رایحه‌ی شیرین پاپایا در بین ماسه‌های سفیدِ سواحل کارائیب، رایحه‌ی آناناس و گرمای موجود، مسیر بهشت به خوبی ترسیم می‌شود. شیرینیِ مسیر، با نت‌های خامه‌ای، وانیل و شیرِ نارگیل عمیق‌تر شده و مشام را نوازش می‌دهد. رایحه‌های لطیف و شیرین ادامه پیدا می‌کنند تا جایشان را به رایحه‌هایِ چوبیِ کارائیب خشک می‌دهند و مسیر را ثابت می‌کنند.