یه کوکتل خنک از عطرها و لوازم آرایشی تابستونی
خرید با تخفیف
۰ثانیه
:
۰دقیقه
:
۰ساعت
:
۰روز
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط ارسال فوری
مرتب سازی بر اساس :
پر فروشترین
تعداد نمایش :
۴۸

سافورل

زمانی که بخواهید محصولات بهداشتی را از یک برند با کیفیت خریداری کنید، باید شناخت خود را نسبت به برندهای تولید کننده این نوع محصولات در بازار افزایش دهید. یکی از برندهای فرانسوی تولید کننده محصولات بهداشتی، برند سافورل است که فعالیت رسمی خود را از سال 1989 در کشور فرانسه آغاز کرد. لیست محصولات برند Saforelle نشان دهنده این است که محصولات تولید شده این برند دارای فرمولاسیون پیشرفته هستند.


معرفی و تاریخچه برند Saforelle
با نگاه به تاریخچه این برند می‌توان دریافت که سافورل توسط یک پزشک متخصص فرانسوی و دو داروساز حرفه‌ای به ثبت رسیده است. برند سافورل زیر مجموعه اصلی کمپانی IPRAD است که در زمینه تولید محصولات گیاهی تخصص بالایی دارند. بسیاری از محصولات تولید شده این کمپانی با استفاده از ترکیبات اصلی گیاهی تولید می‌شوند. لیست انواع محصولات سافورل نشان می‌دهد که محصولات تولید شده این برند دارای کیفیت بسیار بالا هستند.


قیمت محصولات برند Saforelle با توجه به فرمولاسیون پیشرفته به کار رفته در تولید هر محصول تعیین می‌شود و در سطح بالایی قرار دارد. یکی از نقاط قوت برند سافورل استفاده از ترکیبات گیاهی اصل است که باعث کاربردی بودن محصولات تولید شده این برند می‌شود. کسانی که به دنبال التیام مشکلات پوستی هستند و یا می‌خواهند محصولات بهداشتی بانوان را خریداری کنند، بهتر است نگاهی به برند سافورل داشته باشند.


انواع محصولات برند Saforelle
از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک محصول بهداشتی باید داشته باشد، سازگاری بالای آن با پوست بدن است. سافورل با در نظر گرفتن این شرایط سعی کرده است تا محصولات خود را به بازار عرضه نماید. برند سافورل تمام محصولات خود را توسط پزشکان و لابراتورهای تخصصی تست کرده و سپس به بازار عرضه می‌نماید. بسیاری از محصولات تولید شده این کمپانی به کشورهای مختلف جهان ارسال می‌شود. ایران نیز به عنوان دریافت کننده اصلی محصولات سافورل است.


خرید محصولات برند Saforelle برای کسانی که به سلامت پوست و بدن خود اهمیت می‌دهند مناسب است. می‌توانید از طریق سایت ریحا بهترین محصولات این کمپانی را خریداری کنید. از دسته بندی محصولات این کمپانی می‌توان به انواع شوینده، ژل ترمیم کننده پوست، کرم بدن و محصولات بهداشتی زنانه اشاره کرد.


هر کدام از محصولات این کمپانی به صورت تخصصی از ترکیب مواد گیاهی اولیه با کیفیت ساخته می‌شوند تا برای پوست‌های حساس مناسب باشند. برند سافورل در تلاش است تا بتواند با افزایش خط تولید خود، محصولاتش را به کشورهای بیشتری صادر نماید. از مهم‌ترین محصول این کمپانی می‌توان به کرم التیام بخش ناحیه ژنیتال اشاره کرد.