یه خرید اردیبهشتی از بهشت تخفیف‌های ریحا!
از اینجا
۰ثانیه
:
۰دقیقه
:
۰ساعت
:
۰روز
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط ارسال فوری
مرتب سازی بر اساس :
پر فروشترین
تعداد نمایش :
۴۸

جی

فیلترهای اعمال شده
پاک کردن فیلتر
  • جی
دسته بندی نتایج
برند
قیمت (تومان)
0
0
113000
113000
از۰
تا۱۱۳,۰۰۰
بر اساس ساختار
حجم
100 میل
400 میل
50 میل
کشور مبدا برند
نوع پوست
نوع محفظه
نوع مو
ویژگی و کارکرد بهداشت و سلامت بدن
ویژگی و کارکرد شامپو و مراقبت مو
ویژگی و کارکرد مراقبت پوست

گاهی مشکلاتی که برای سلامتیِ افراد به وجود می‌آید به قدری حاد است که جامعه‌ی پزشکی به سرعت تلاش می‌کند تا راه درمان مناسبی برای آن پیدا کند. برند Jey یکی از آن برندهایی است که جامعه پزشکی به طراحی و تاسیس آن پرداخته است. رعایت بهداشت در سطح جامعه در سال‌های پیش از انقلاب وضعیت چندان خوبی نداشت؛ تاسیس برند Jey باعث شد بتوان برخی از این مشکلات بهداشتی افراد را به حداقل رساند.


درباره‌ی برند Jey
برند Jey در سال 1353 توسط دکتر میر محسن هاشمی صالحی با هدف ارتقاء وضعیت بهداشتی جامعه به تاسیس درآمد و با نام تجاریِ "نوترجی" محصولات آرایشی بهداشتی خود را به بازار عرضه کرد. این برند با خارج شدن صنایع از شهرهای بزرگ، در سال 1386 از تهران به شهرکِ صنعتیِ هشتگرد انتقال یافت. سال 1371 سالی بود که علامت تجاریِ نوترجی به جی تغییر پیدا کرد.


بعد از فوت دکتر میر محسن هاشمی، پسرش دکتر میر مهدی هاشمی مدیریت برند Jey را بر عهده گرفت و به فعالیت‌هایش در حوزه‌ی تولید محصولات آرایشی بهداشتی ادامه داد. این برند تاکنون بیشتر از 20 فرآورده‌ی بهداشتی را با کیفیت‌های بالا به بازار عرضه کرده است. اولین محصولی که توسط این برند به بازار معرفی شد، کرم ترک پای جی، یک محصول مراقبتی فوق‌العاده است.


از دیگر محصولات تولید شده‌ توسط برند Jey می‌توان به مرفن، خمیر دندان، شامپو، پودر بچه، شیر پاک کن، کرمِ ترکِ دست و پا و کرم‌های تقویت کننده‌یِ پوست صورت اشاره کرد.