تو هم یه عطر کوچیک لازم داری! خرید عطرهای کوچیک با تخفیف ویژه!
از اینجا
۰ثانیه
:
۰دقیقه
:
۰ساعت
:
۰روز
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط ارسال فوری
مرتب سازی بر اساس :
پر فروشترین
تعداد نمایش :
۴۸

ژاردینز دی اکریوانس - جاردینز دکریونس

فیلترهای اعمال شده
پاک کردن فیلتر
  • ژاردینز دی اکریوانس - جاردینز دکریونس
دسته بندی نتایج
برند
قیمت (تومان)
0
0
9943000
9943000
تا۹,۹۴۳,۰۰۰
از۰
سال ساخت
جنسیت
زنانه
زنانه مردانه
حجم عطر
کمتر از 100میل
سمپل
دستریز عطر
رنگ
طبع رایحه
خنک
گرم
معتدل
طعم رایحه
تلخ
تند
شیرین
عطار
غلظت عطر
ادو پرفیوم
ادو کلن
کشور مبدا برند
گروه بویایی
جورج ادو پرفیوم زنانه و مردانه
جورج ادو پرفیوم زنانه و مردانهJardins d Ecrivains 
ناموجود
۵ میل
دستریز
۲ میل
سمپل
مارلو ادو پرفیوم زنانهJardins d Ecrivains 
ناموجود
۱۰۰ میل
عطر
۵ میل
دستریز
جانکی ادو پرفیوم زنانه و مردانهJardins d Ecrivains 
ناموجود
۱۰۰ میل
عطر
۵ میل
دستریز
جی جی ادو پرفیوم زنانهJardins d Ecrivains 
ناموجود
۱۰۰ میل
عطر
۵ میل
دستریز
وایلد ادو پرفیوم زنانه و مردانهJardins d Ecrivains 
ناموجود
۱۰۰ میل
عطر
۵ میل
دستریز

Jardins d'Ecrivains یک خانه عطر فرانسوی است که توسط Anaïs Biguine در سال 2012 تأسیس شد. Anaïs عطر و ادکلن های این برند را با الهام از ادبیات و باغ های فرانسوی طراحی کرده است. برند Jardins d Ecrivains دارای 19 عطر و ادکلن بوده و یک برند جدید در دنیای عطر و ادکلن محسوب می شود. اولین نسخه از عطر این برند در سال 2012 ساخته شد و آخرین عطر و ادکلن نیز در سال 2021 ساخته شده است. سازنده و طراحی عطر و ادکلن های برند Jardins d Ecrivains ، Anaïs Biguine است.


در زمان خلق برند Jardins d Ecrivains، آنائیس به طور طبیعی دو مورد از علایق خود، باغ و ادبیات را با هم ترکیب کرد. وی با الهام از نویسندگان رایحه های خاصی را طراحی و تولید نمود. رایحه یک عطر می تواند بسیار خاطره انگیز باشد و می تواند یادآور یک خاطره یا شعر باشد. نمادی از یک دوران، یک شخصیت، یا مکان که می تواند روح فرد را بیدار کند. آنائیس در زمان خلق رایحه ها به دنبال جزئیات است تا بتواند رایحه ای ماندگار بسازد.


Jardins d Ecrivains عطر و ادکلن هایی را ارائه می کند که بسیار خالص و جذاب هستند. در این برند دنیای رایحه ها به شکل عطر، ادکلن و شمع می آیند. عطرهای Jardins D'Écrivain داستان‌های بویایی را بیان می‌کنند که هم به مکان‌ها و هم به شرایط مربوط می‌شوند. آنها طنز، نگرش و صمیمیت را تداعی می کنند . هر عطر در این برند دارای جنبه های مختلف و پیچیده است. رایحه ای که عطرهای این برند بر جا می گذارد باعث می شود بتوانید تفاوت های ظریف شخصیت را کشف کنید. برند Jardins d Ecrivains همچنین سبب خلق حس آزادی، یگانگی و تنوع در فرد می شود. به گفته ویکتور هوگو یک عطر می تواند ذهن را بیدار کند.
برای خرید عطر و ادکلن برند Jardins d Ecrivains و اطلاع از قیمت عطر و ادکلن Jardins d Ecrivains می توانید همین الان در همین صفحه رایحه دلخواه خود را بیابید و آن را سفارش دهید.