یه خرید اردیبهشتی از بهشت تخفیف‌های ریحا!
از اینجا
۰ثانیه
:
۰دقیقه
:
۰ساعت
:
۰روز
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط ارسال فوری
مرتب سازی بر اساس :
پر فروشترین
تعداد نمایش :
۴۸

آیتم

فیلترهای اعمال شده
پاک کردن فیلتر
  • آیتم
دسته بندی نتایج
برند
قیمت (تومان)
0
0
297000
297000
از۰
تا۲۹۷,۰۰۰
بدون
حاوی ویتامین
حجم
200 میل
کشور مبدا برند
نوع مو
ویژگی و کارکرد شامپو و مراقبت مو

برند Item یکی از برندهای فرانسوی معتبر در زمینه تولید انواع شامپو و محصولات مو است. این برند به مصرف کنندگان و مشتریان خود متعهد شده است که محصولات تولیدی خود را متناسب با نیازهای آنها طراحی نماید. Item با تولید محصولات مراقبت از مو سعی کرده است به برطرف کردن مشکلات مو و تقویت موها در مصرف کنندگان بپردازد.


برند Item به دلیل تفاوتی و تمایزی که با دیگر برندها دارد، در ذهن بیشتر افراد به عنوان یک برند ویژه نقش بسته است. به همین دلیل بسیاری از افراد در زمان خرید شامپو و محصولات مراقبت از مو حتما به برند Item روی می آورند. ترس از ریزش مو مسئله و معضلی است که خیلی از افراد به آن دچار هستند. در سال 1947 یوهان آیتم با الهام از همین معضل درصدد برآمد که برند تولید محصولات بهداشتی مو به نام خود ایجاد کند. از موفقیت این برند و این الهام حدود 70 سال می گذرد. کشف محصولات بهداشتی مو و موفقیت وی در این زمینه به مطالعات یوهان آیتم در زمینه زیست شناسی نیز مرتبط است که در زمان انفجار جمعیت فراگرفته بود.


یوهان همچنین در زمینه شپش و لوسیون های شپش تحقیقات زیادی در زمان شیوع شپش در بیمارستان سن لوئیس انجام داد و توانست عامل بیماری را کشف کند و باور غلط مرتبط بودن شپش به کثیفی را رد نماید. امولوسین تولید شده توسط وی چرخه شیوع شپش در آغاز سال تحصیلی را از بین برد. به همین دلیل و به دلیل دیگر تحولات مداوم در زمینه تولید محصولات درمانی، بهداشتی و مراقبت از مو برند آیتم توانست در این زمینه پیشرو گردد.


برند آیتم در زمینه تولید انواع شامپو بسیار حرفه ای است. این برند با بافت مو و ساختار مو به شکل کامل آشنا بوده و شامپوهای متنوعی برای انواع بافت مو تولید نموده است. لازم به ذکر است برای حفظ سلامت مو باید از شامپویی متناسب با ساختار مو استفاده کنید و گرنه به بافت و ساختار مو آسیب وارد می شود. مواد اولیه به کار رفته در محصولات آیتم بسیار با کیفیت بوده و به همین دلیل اثر بخشی فوق العاده ای نیز دارند. بسیاری از کارشناسان معتقدند برند آیتم نقش مهمی در حفظ سلامت مو و داشتن موهایی سالم و منحصر به فرد دارد. برای خرید انواع محصولات برند آیتم کافیست در همین صفحه پس از مشاهده قیمت محصولات آیتم اقدام به خرید نمایید.