یه خرید خاص برای خاص‌ترین ماه سال!
خرید با تخفیف از اینجا
۰ثانیه
:
۰دقیقه
:
۰ساعت
:
۰روز
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط ارسال فوری
مرتب سازی بر اساس :
پر فروشترین
تعداد نمایش :
۴۸

ایرشا

فیلترهای اعمال شده
پاک کردن فیلتر
  • ایرشا
دسته بندی نتایج
برند
قیمت (تومان)
0
0
60000
60000
از۰
تا۶۰,۰۰۰
بدون
بر اساس ساختار
حاوی ویتامین
حجم
250 میل
کشور مبدا برند
ویژگی و کارکرد بهداشت دهان و دندان

مراقبت کردن از دندان‌ها اهمیت بسیار بالایی دارد؛ اگر از آنها به شیوه‌ی درستی مراقبت نشود، به زودی دچار آسیپ‌دیدگی شده و فرد دچار نگرانی و استرس می‌شود؛ چرا که باید علاوه بر هزینه‌های بسیار برای ترمیم، مدتی فرم نامناسب آنها را تحمل کند. راهی که برای رهایی از این اتفاق پیشنهاد می‌شود، استفاده از محصولات مراقبت از دندان با کیفیت است تا بتوان این نگرانی‌ها را برطرف کرد.

نگرانی دیگری که وجود دارد، انتخاب مناسب این محصولات مراقبت از دندان است که برای برخی بسیار نگران‌کننده است چرا که سررشته‌‌ای در خصوص انتخاب این محصولات ندارند؛ خبر خوشی که به شما داده می‌شود این است که بعد از مطالعه‌ی این مطلب دیگر هیچ نگرانی‌ای باقی نمی‌ماند؛ چرا که یک محصول فوق‌العاده به شما معرفی می‌شود که می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید و دندان‌های سالمی داشته باشید.


درباره‌ی برند Irsha
محصولاتی که در این مطلب به شما پیشنهاد می‌شود، محصولات برند Irsha است که شرکت شفا تحتِ عنوانِ شرکتِ ایران لیسانس، مسئولیت تولید محصولات آن‌را از سال 1347 به بعد بر عهده دارد. واردات محصولات دارویی بعد از انقلاب اسلامی به دستور دولت کاهش پیدا کرد و در مقابل به شرکت‌های داخلیِ تولیدکننده‌ی دارو، بهای بیشتری داده شد. شرکت داروسازیِ ایران لیسانس در سال 1362 عنوان خود را تغییر داد و با نام شرکت داروسازی و بهداشتیِ شفا شروع به افزایش سرمایه‌گذاری‌ها در زمینه‌ی بهداشت و دارو کرد.


تعهد و التزامی که داروسازی شفا در خصوص تولید محصولات دارویی و بهداشتی‌اش به کار گرفت، باعث شد محصولات با کیفیتی ارائه دهد و این روزها به عنوان مشهورترین کارخانه‌ی داروسازی ایران در حال فعالیت باشد. شرکت داروسازی شفا این روزها طبق قوانین جامعه‌ی پزشکی با تجهیزات مجهز و مدرن خود نیازهای دارویی بهداشتی کشور را برطرف می‌کند.


دقت بالا در زمینه‌ی طراحی و تولید محصولات دارویی و بهداشتی داروسازیِ شفا، برند Irsha را به یکی از معروف‌ترین و با کیفیت‌ترین برند‌های ایرانی تبدیل کرده است و طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. وجود این دقت بالای متخصصان و پرسنل دیگر در قسمت‌های مختلف شرکت، باعث شده است سود سالیانه‌ی این برند در حدود 500 میلیون یورو باشد و در ایران بدرخشد.


برخی از محصولات برند Irsha
همانطور که ذکر شد محصولات برند Irsha از کیفیت بالایی برخوردارند؛ اگر دوست دارید این محصولات را امتحان کنید، ریحا پیشنهاد می‌کند محصولات دهانشویه کلرهگزیدین 0.2 ٪، دهانشویه آلوئه‌ورا و روغن درخت چای و… را در سایت پیدا کنید و با توجه به نیازتان به تهیه‌ی آنها بپردازید.