یه کوکتل خنک از عطرها و لوازم آرایشی تابستونی
خرید با تخفیف
۰ثانیه
:
۰دقیقه
:
۰ساعت
:
۰روز
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط ارسال فوری
مرتب سازی بر اساس :
پر فروشترین
تعداد نمایش :
۴۸

ای پی دی

برند Ipd یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین لوازم آرایش در دنیای میکاپ را طراحی کرده است. همان طور که می دانید سبک آرایش هر روزه در حال تغییر است و لوازم و ابزارهای آرایشی نیز به همین نسبت تغییر می کنند. پدها و بلندرهای آرایشی یکی از ابزارها و لوازمی هستند که برای پخش کردن مواد آرایشی به شکل یکنواخت روی پوست صورت کاربرد دارند. با استفاده از این پد ها می توان در هر پایه آرایشی برای زدن کرم پودر یا رژ گونه های کرمی در هر حالت، نتیجه ای بدون عیب و نقص داشت.


بخش تیز پد ها و بلندر های آرایشی قادر است به همه قسمت های پوست که دسترسی به آنها سخت است، نفوذ کند و چهره را برای یک آرایش زیبا آماده سازد. بافت پد آرایشی نیز باید سبک و نرم باشد زیرا با پوست صورت به شکل مستقیم در تماس است و نباید به پوست آسیبی وارد نماید.
اسفنج ها و پد ها در کیف لوازم آرایشی جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند و معمولا برندهای مختلف سعی می کنند این پدها را از مواد با کیفیت تهیه کنند. پد آرایشی ipd می تواند هم خشک و هم به صورت خیس استفاده شود. در صورتی که از آن به شکل خیس استفاده کنید کرم یا چربی کمتر جذب پوست می گردد.

خرید پد آرایشی ipd


اگر تازه می خواهید به خرید پدهای آرایشی اقدام کنید و تازه وارد دنیای میکاپ شده اید، باید بدانید که این پد ها قادرند هر کاری را انجام دهند. می توانید انواع کرم پودر و کانسیلر را با استفاده از این پد ها روی پوست اعمال کنید و نتیجه فوق العاده ای را شاهد باشید. بنابراین پد های آرایشی اسفنجی چند کاره هستند و برای یک دست کردن انواع کرم استفاده می شوند. برای محو کردن خطوط کانتورینگ نیز می توانید از پد های آرایشی استفاده کنید. پد آرایشی همچنین چربی اضافی مواد را جذب می نماید. از ویژگی های مثبت این پد ها نرم و انعطاف پذیر بودن و قابلیت استفاده مجدد را می توان نام برد. برای خرید پد آرایشی ipd و اطلاع از قیمت پد آرایشی ipd می توانید از طریق همین صفحه اقدام به خرید نمایید.