یه خرید اردیبهشتی از بهشت تخفیف‌های ریحا!
از اینجا
۰ثانیه
:
۰دقیقه
:
۰ساعت
:
۰روز
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط ارسال فوری
مرتب سازی بر اساس :
پر فروشترین
تعداد نمایش :
۴۸

هایدنت

فیلترهای اعمال شده
پاک کردن فیلتر
  • هایدنت
دسته بندی نتایج
برند
قیمت (تومان)
0
0
10000
10000
تا۱۰,۰۰۰
از۰
برقی / دستی
جنسیت
پسرانه دخترانه
رنگ
کشور مبدا برند
نوع برس مسواک

برند Hident توسط مجموعه کالا کودک توس در سال 1378 با شعار تلاش برای بهبود ایجاد شد. مجموعه کالا کودک توس در سال 1384 به عنوان اولین و تنها مجموعه تولید کننده در شرق کشور با هدف تولید محصولات پلاستیکی و بهداشتی مورد نیاز کودکان با کیفیت بالا حضور خود را پررنگ تر ساخت.


برندهای های دنت، بی بی لند، آیلین و کملا که به تولید محصولاتی مانند انواع پستانک، محصولات تغذیه کودک، محصولات مراقبتی مادر ، محصولات مراقبت دهان، دندان و لثه کودک و انواع مسواک کودک و بزرگسال و انواع نخ دندان ، انواع قمقمه ورزشی و کودکان مشغول هستند زیر مجموعه کالا کودک توس به شمار می روند. اکنون شرکت کالا کودک توس با صادرات کالاهای خود به بیشتر از ده کشور در جهان به عنوان یکی از برترین صادرکننده های ایرانی شناخته شده است.
مجموعه کالا کودک توس با استفاده از تجربه چند ساله، سیستم مدیریت کیفیت، استفاده از مهندسین مجرب، کارشناسان جوان و توانمند، ماشین آلات نوین، حفظ محیط زیست و ... سعی کرده است کیفیت محصولات خود را افزایش دهد و رضایت مشتریان را جذب نماید. این مجموعه همچنین بهترین محصولات براساس استانداردهای روز دنیا را در بازارهای داخلی و خارجی ارائه نموده است.


یکی از محصولات شناخته شده و با کیفیت برند هایدنت، مسواک و محصولات بهداشتی است. همان طور که می دانید ویژگی هایی مانند نرمی برس مسواک یا سخت بودن آن، کیفیت مواد و متریال به کار رفته در آن ویژگی های عمومی مسواک ها به شمار می روند. اما در کنار اینها طراحی کاربردی مسواک نیز اهمیت زیادی دارد. برخی از مسواک ها نیز با طراحی های خاص به کار می روند و هدف آنها نیز متفاوت است مثل مسواک های ارتودنسی که طراحی مخروطی دارند.
در هر صورت یک مسواک خوب، قیمتی مناسب و طراحی کاربردی دارد و به دندان ها آسیبی نمی رساند. محصولات بهداشتی هایدنت دارای انواع مختلفی مسواک هستند و رده های مختلفی نیز دارند. به همین دلیل افراد برای کابردهای گوناگون می توانند به راحتی از مسواک هایدنت استفاده کنند.