یه خرید خاص برای خاص‌ترین ماه سال!
خرید با تخفیف از اینجا
۰ثانیه
:
۰دقیقه
:
۰ساعت
:
۰روز
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط ارسال فوری
مرتب سازی بر اساس :
پر فروشترین
تعداد نمایش :
۴۸

های اسپیدی

فیلترهای اعمال شده
پاک کردن فیلتر
  • های اسپیدی
دسته بندی نتایج
برند
رنگ
کشور مبدا برند
ویژگی و کارکرد آرایش مو

HI SPEEDY در سال 1978 در کشور کره جنوبی توسط شرکت Sewha افتتاح شد. این برند رنگ مو از برترین برندها در این زمینه است. فرمولاسیون به کار رفته در این برند به شکلی طراحی شده است که روی پوست صورت و سر ردی از خود باقی نمی گذارد. در ضمن از محصولات برند HI SPEEDY برای رنگ کردن ریش نیز می توان استفاده نمود.
موضوعی که باعث منحصر به فرد بودن و برتری برند HI SPEEDY نسبت به دیگر برندهای رنگ مو شده است، بدون آمونیاک بودن آن است. از رنگ موی مردانه های اسپیدی برای پوشاندن موهای سفید شده و رنگ کردن موهای آقایان می توان استفاده کرد.


کیفیت رنگ موهای های اسپیدی بسیار بالا بوده و در عین حال دارای ماندگاری بسیار بالای روی مو نیز هست. رنگ موی مردانه های اسپیدی همچنین ترکیبات و مواد گیاهی و نرم کننده زیادی دارد که باعث می شود پس از رنگ کردن موها ابریشمی شود و همچنین تغذیه گردند.


طرز استفاده از رنگ موهای های اسپیدی نیز آسان و سریع بوده و به راحتی بعد از 5 تا 10 دقیقه اثرگذاری لازم را روی موها خواهند داشت. عدم استفاده از آمونیاک در فرمول تولید این رنگ موها باعث شده پس از استفاده موها شاداب بمانند و آسیبی به آنها وارد نشود.
درون جعبه رنگ موهای های اسپیدی شانه اپلیکاتور مانندی جهت زدن رنگ مو گذاشته شده است. این شانه فرآیند رنگ کردن موها را سرعت بخشیده و به راحتی به هر کسی توانایی استفاده از رنگ مو را می دهد. از رنگ موی های اسپیدی در دفعات زیاد برای تجدید رنگ مو می توان استفاده نمود.