یه کوکتل خنک از عطرها و لوازم آرایشی تابستونی
خرید با تخفیف
۰ثانیه
:
۰دقیقه
:
۰ساعت
:
۰روز
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط ارسال فوری
مرتب سازی بر اساس :
پر فروشترین
تعداد نمایش :
۴۸

کیتوتک

ChitoTech از یک مرکز تحقیقاتی برای مطالعه بیوپلیمرهای دریایی و کاربردهای آنها در پزشکی توسعه یافته است. سایت تولید این شرکت در سال 2004 تاسیس شد. فعالیت های ChitoTech بر اساس فناوری های پیشرفته، تولید محصولات مراقبت از زخم پیشرفته، محصولات هموستاتیک و ضد عفونی کننده نقره کلوئیدی است.


محصولات موجود در ChitoTech دارای تاییدیه وزارت بهداشت ایران و گواهینامه CE، ISO13485 می باشند. تکنولوژی های این برند توسط پتنت های اروپایی، آمریکایی و ملی محافظت می شوند.
محصولات مراقبت از زخم ChitoTech برای طیف وسیعی از زخم‌ها و زخم‌های سوختگی مناسب هستند، محصولات هموستاتیک به اشکال مختلف و برای توقف خونریزی‌های وریدی و شریانی مناسب هستند و محلول‌های ضد عفونی کننده SilvoSept کلاس جدیدی از ضد عفونی‌کننده‌های غیر الکلی با استفاده از فناوری نقره کلوئیدی هستند. محصولات تشخیصی این برند نیز برای ارزیابی زخم و تشخیص عفونت مناسب هستند.


برند ChitoTech قصد دارد به مصرف کنندگان، سیستم های مراقبت های بهداشتی ایمن، با کیفیت بالا و غیر تهاجمی ارائه دهد. این شرکت متعهد شده است که جامعه را با توسعه و تولید محصولات نوآورانه با کیفیت بالا سالم سازی کند. ChitoTech همچنین براساس فناوری نوآورانه خود، قرار است یک گروه مراقبت بهداشتی جهانی تشکیل دهد که فراتر از ایران و آسیا به تولید و بازاریابی تجهیزات پزشکی در سراسر جهان بپردازند. برند ChitoTech به معرفی و اجرای درمان های پزشکی نوآورانه برای جایگزینی روش ها و فناوری های سنتی قدیمی می پردازد.

محصولات برند ChitoTech


محصولات هموستاتیک، محصولات بهبود زخم، ضد عفونی کننده ها، محصولات بهداشتی، جعبه کمک های اولیه، پانسمان ثانویه از جمله محصولات این برند هستند و می توانید انواع محصولات بهداشتی مانند ژل های بهداشتی را از ریحا خریداری بفرمایید.
ChitoTech بر اساس مجموعه ای قوی از ارزش ها، ایمنی، کیفیت و حرفه ای بودن، محصولات با کارایی بالا را در زمینه هموستات، مراقبت از زخم و ضد عفونی کننده ها توسعه و پیاده سازی کرده است.
شرکت ChitoTech همچنین یک شرکت تولیدی مبتنی بر تحقیقات است که برای اولین بار در خاورمیانه محصولات هموستاتیک، مراقبت های پیشرفته زخم و محلول نانو نقره مبتنی بر ضد عفونی کننده را تولید می کند.. در عین حال چیتوتک برنده جوایز معتبر بسیاری در زمینه های علمی و فناوری از جمله اولین جایزه درجه نوآوری بنیاد نخبگان در ایران شده است.