تو هم یه عطر کوچیک لازم داری! خرید عطرهای کوچیک با تخفیف ویژه!
از اینجا
۰ثانیه
:
۰دقیقه
:
۰ساعت
:
۰روز
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط ارسال فوری
مرتب سازی بر اساس :
پر فروشترین
تعداد نمایش :
۴۸

کیارا آمبرا

فیلترهای اعمال شده
پاک کردن فیلتر
  • کیارا آمبرا
دسته بندی نتایج
برند
قیمت (تومان)
0
0
963000
963000
تا۹۶۳,۰۰۰
از۰
بر اساس ساختار
حاوی ویتامین
حجم
120 میل
20 میل
50 میل
کشور مبدا برند
نوع پاک کننده
نوع پوست
ویژگی و کارکرد مراقبت پوست

برند Chiara Ambra یک کمپانی رده متوسط خانوادگی است که در سال 2003 آغاز به کار کرد. این کمپانی در حوزه تولید محصولات مراقبت از پوست با کیفیت بالا و مرغوب براساس آخرین مواد فعال است. آخرین یافته های علم و تحقیقات به شکل دائم در فرمول های سری های مختلف لوازم بهداشتی و زیبایی برند Chiara Ambra اعمال شده و سبب شده اند محصولات برند Chiara Ambra بتوانند نیازهای بالای مراقبت از پوست را برطرف نمایند.
کنترل مداوم محصولات برند کیارا آمبرا توسط آزمایشگاه ها و موسسات آزمایش و همچنین تولید لوازم آرایشی و زیبایی در آلمان و در سراسر جهان نشان دهنده کیفیت بالا و مرغوبیت محصولات برند Chiara Ambra است.


برند Chiara Ambra بالاترین خواسته ها را هدف قرار می دهد و سعی می کند محصولات خود را برطبق آن خواسته ها طراحی و تولید کند. محصولات این برند به طور خاص به مبارزه با خطوط پیری و سلولیت می پردازند. برند کیارا آمبرا علاوه بر کرم ها در ماسک های زیبایی نیز تخصص دارد. بنابراین ماسک ها و سرم های مراقبتی بسیار غلیظی را برای هر ناحیه از بدن و بسته به نیاز و نوع پوست هر فرد ارائه می کند.


ماسک های مراقبتی دقیقاً در سبک زندگی امروزی قرار می گیرند - در زمان آزاد محدودی که همه ما داریم، می خواهیم احساس خوبی داشته باشیم. هدف همه این است که همه چیز در سریع ترین زمان ممکن اتفاق بیفتد و در عین حال بسیار موثر باشد. این دقیقاً نقطه ای است که ماسک های مراقبتی CHIARA AMBRA®وارد عمل می شوند. در مدت زمان کوتاهی ماسک های کیارا آمبرا می توانند قسمت های مختلف بدن را بهبود ببخشند. این عملکرد و حفظ سلامت پوست بعد از استفاده از محصولات کیارا آمبرا در آلمان آزمایش شده است.


سایر محصولات آرایشی تولید شده در برند آلمانی کیارا آمبرا، مانند سرم لیفتینگ و مژه، ریمل XTREME VOLUME & HYALURONIC MASCARA و بالم لب، سبب تکمیل شدن این مجموعه زیبایی می شوند. در حقیقت برند کیارا آمبرا برای تحقق زیبایی طولانی مدت و کمال فردی تلاش می کند.