یه کوکتل خنک از عطرها و لوازم آرایشی تابستونی
خرید با تخفیف
۰ثانیه
:
۰دقیقه
:
۰ساعت
:
۰روز
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط ارسال فوری
مرتب سازی بر اساس :
پر فروشترین
تعداد نمایش :
۴۸

آریاتیش

سلامت دهان و دندان یکی از بخش های مهم سلامت بشر را تشکیل می‌دهد. محصولات مختلفی مانند خمیردندان، نخ دندان و کمان دندان در این زمینه تولید و عرضه می‌شود. شرکت های گوناگون با برندهای متفاوتی در زمینه تولید این محصولات مراقبتی فعالیت دارند که کیفیت آنها با یکدیگر تفاوت دارد. یکی از برندهای محصولات مراقبتی دهان و دندان، برند Ariatish است. این برند ایرانی با محصولات باکیفیت خود توانسته است طرفداران زیادی داشته باشد.


برند آریاتیش با هدف جلوگیری از پوسیدگی و عفونت دندان و لثه، محصولات خود را تولید و به بازار عرضه می‌کند. برند مذکور با توجه به نیاز جامعه تولیدات خود را به صورت متنوع و کارآمد به بازار عرضه کرده است. Ariatish دارای محصولاتی نظیر نخ دندان و کمان دندان است که در اندازه های مختلف و با بسته بندی‌های متفاوت تولید می‌شوند.


ویژگی‌های نخ دندان آریاتیش
یکی از محصولات باکیفیت برند آریاتیش نخ دندان آن است. این محصول با مواد اولیه مناسب از قبیل: نخ پلی آمید، اسانس نعنا و موم عسل تهیه شده است. اسانس نعنای نخ دندان آریاتیش از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری می‌کند و موجب خوش‌بو شدن دهان می‌شود. این محصول در دو مدل نازک و کلاسیک تولید می‌شود که مدل نازک آن برای افرادی که فاصله دندانی اندکی دارند مناسب است.
کسانی که لثه‌هایی حساس دارند یا در هنگام استفاده از نخ دندان لثه‌های آنها دچار آسیب می‌شود بهتر است از مدل نازک نخ دندان Ariatish استفاده کنند.